BARĪBA SIVĒNIEM “PRESTARTERS”

BARĪBA SIVĒNIEM “PRESTARTERS”

Sivēna dzīves pirmās sešas nedēļas – galvenais periods dzīvnieka attīstībā, labu ekonomisko rezultātu sasniegšanā gan barošanā gan cūkkopības rentabilitātē kopumā.

Sivēnu ēdināšana ar barību “Prestarters” ir laba bāze sivēnu turpmākai augšanai un attīstībai, daudz augstāku diennakts vidējo piesvaru iegūšanai pie zemākiem barības izdevumiem, ietekmē daudz racionālāku sivēnmāšu izmantošanu.

Barība sivēniem “Prestarters” – sabalansēts produkts, kuras sastāvā ietilpst labi asimilējami komponenti.

Barības sivēniem “Prestarters” sastāvā ir ekstrudēts graudu maisījums (kvieši, mieži, kukurūza), fermentēts sojas koncentrāts (HAMLET PROTEIN 300), zivju milti, kartupeļu olbaltumviela, glikoze, aminoskābes, vitamīni, mikro- un makroelementi.

Sivēnu imūnās sistēmas aktivitātes normalizācijai un gremošanas sistēmas darbībai, ražojot barību sivēniem “Prestarters”, tiek izmantotas biopiedevas, skābinātājs, probiotiķis – kultūras Bacilluslechineformis (DSM 5749) un Bacillussunstillis (DSM 5750) attiecībā 1:1, fermentu preparāti, aromatizators.

Liels enerģijas daudzums nodrošina dzīvnieku ātrāku augšanu un labu barošanas konversiju.

Barību “Prestarters”1 izēdina sivēniem no 5 dienu vecuma līdz atšķiršanai. Barību sivēniem izēdina diennaksts laikā 4-6 reizes, pēc vajadzības. Sivēniem nodrošina brīvu pieeju tīram ūdenim. Barību “Prestarters”2 sāk piejaukt barībai “Prestarters”1 2-3 dienas pirms atšķiršanas un turpina izbarot 10-14 dienas pēc sivēnu atšķiršanas no sivēnmātes. Pārejai uz barību “Starters” jābūt pakāpeniskai, lai nepieļautu barošanas stresu un diareju. Barības veids – granulas ar diametru 2,2 mm.